 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
darkyp Опитен потребител

Регистриран на: 15 Ное 2005 Мнения: 130
|
Пуснато на: Вто Ное 15, 2005 19:15 Заглавие: Kodak CX4230 дигитална камера (фотоапарат) проблем. |
|
|
Някой да е имал подобно нещо? Месец след като се сдобих с нея започна да забива при най-различни условия без да казва например, че е изхабена батерията. Ползвам 2xNi-MH 2000mAH. Алтернативно си взех и зареждаема CrV3 литиево йонна. Никъв ефект. По някога работи по-дълго, понякога ту се включи и забие. Когато външно с адаптер му включа около 5V (четири NiMH батерии) работи без никъв проблем. DC-DC конвертора му е Max1800. Възможно ли е да има проблем с някои кондензатор за тази ненадеждна работа? Може ли да се намери Service Manual? Понеже апарата е купуван във Франция, гаранция както се казва Франция В БГ няма сервиз на Кодак а и не знам дали някъде има... Та за това съм решил да се боря. Не е много удобно да нося външен пакет с 4 батерии  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|