| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 9:56 Заглавие: audi gamma AUZ1Z3.. как се активира кода |
|
|
колеги знам почити на всички модели как става ама на този или му има нещо или аз не знам. помагайте,благодаря!
като го включя изписва SEFE и само това.на скоро имаше подобна тема
вьв форума рових ,но не я открих. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 10:25 Заглавие: |
|
|
Опитай да задържиш едновременно ТР+VF Ако не става виждали му подаваш и двата + на буксата и накрая чети това
Dajte kontakt na vozilu i uključite radio.
Ako se na displeju prikazuje "SAFE" i nakon 5 sekundi se prikaže "1000" radio nije blokiran.
Ako na displeju ostane da se prikazuje "SAFE",radio je blokiran i potrebno ga je deblokirati (dekodiranje) _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 10:27 Заглавие: |
|
|
Тук няма ли го начина
http://teletehnika.km.ru/articles.php?id=106
Скоро имахтакъв случай и трябваше да го оставя неколко часа включен и тогава пое кода.Справихсе с помощта на форума. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 10:39 Заглавие: |
|
|
това радио няма бутон VF има следните:
DX и DD-долби
ТP и RDS
AM и FM1-2
това е подобно на ауди чорус ама не се стартира с бутони TP и RDS,
наскоро е отключвано и има код ,ама нали ги знаеш клиентите,до последно мамят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Ное 25, 2005 10:50 Заглавие: |
|
|
благодаря дима за сетен пьт,при руснаците всичко има.
за форума става с бутони DX и FM1-2 задьржаш 5с. от втория пьт стана. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|