| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
styncho Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2005 Мнения: 20 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Ное 23, 2005 23:29 Заглавие: Чекмедже на уредба AIWA |
|
|
Здравейте.Имам музикална система AIWA NSX-S30,на която брат ми е сменял ремъците чекмеджето за дисковете,но тогава явно е разместил и положенията на зъбчатите колелца които движат чекмеджето напред назад и повдигат лещата когато диска влезе на мястото си.Може ли някой да ми каже как да наместя зъб.колелца-на основното-което се задвижва от ремъка-има стрелка/явно някакъв белег/?
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Ное 24, 2005 8:25 Заглавие: |
|
|
| найзус много трудно някой ще ти помогне,расчовьркай се или на сервиз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
soundMAN Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2004 Мнения: 235 Местожителство: гр.Плевен
|
Пуснато на: Чет Ное 24, 2005 13:36 Заглавие: AIWA mini проблем.... |
|
|
Здравейте ! Стрелката (чертичка) е на голямото колело в центъра.Огледайте основата на трея около него за малка белязка- точка.Позиционирате ги една срещу друга и леко натискате самата "тавичка" към затворено положение . Успех в решаването на проблема !
ПП Двата ремъка (не знам за конкретния модем) лесно се сменят без никаква интервенция по зъбните колелца.Изключение е червячната предавка за ротация на самият 3 - дисков трей . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
styncho Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2005 Мнения: 20 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Ное 24, 2005 20:35 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за помоща-беше незаменима и безспорно много ме улесни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|