 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 27, 2005 1:14 Заглавие: NEO PDX77-E2 |
|
|
| имам NEO-PDX77 E2 S/№02xxxxxx, при възпороизвеждане на divx,звукът изостава от видеото,а самото видео циклично на периоди от около 20-30 сек.накъсва, задържайки на един кадър в продължение на секунди,след което отново се възпроизвежда нормално и така отново и отново.някой сблъсквал ли се е с този проблем,на какво се дължи и как може да бъде отстранен.има ли тестван фирмуер за модела и от къде може да се изтегли. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Louiville Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 132
|
Пуснато на: Нед Ное 27, 2005 12:48 Заглавие: |
|
|
Проблем в ДВД-то може и да няма!Пробвай дали прави същия проблем и при оригинално двд!Може ДивХ двд-тата да са ти записани некадърно!!!Успех  _________________ Lust(Похот),Gluttony(Лакомия),Greed(Алчност),Sloth(Леност),Wrath(Гняв),Envy(Завист),Pride(Гордост)!The Seven Deadly Sins
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 27, 2005 22:30 Заглавие: |
|
|
| проблемът съществува само с някои от divx филмите ми,които не показват никакви дефекти плейвани на Philipsa на мой приятел,затова като причина за накъсването и асинхрона м/у видео и звук,считам проблем в софтуера.файлът е DivX 3.11 672x288 30fps |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 27, 2005 22:32 Заглавие: |
|
|
DVD-TO TI NQMA NIKAKAV PROBLEM
Модерирано от RC
Не е нужно да викаш!
С кирилицата как си? _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Ное 28, 2005 22:14 Заглавие: |
|
|
файлът също -значи сънувам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|