| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
go6o73 Нов потребител


Регистриран на: 13 Юни 2005 Мнения: 15 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:15 Заглавие: разкодиране на касет. МЕРЦЕДЕС |
|
|
Здравейте!
интересувам се за този касетофон мерцедес аудио 10сд,по какъв начин се потвърждава кода? на шасито му е изписан (ръчно) код 66512, въвеждам го и натискам ралични бутони, в очакване да го приеме, но до там все не се стига! питането ми е дали е един бутон или комбинация от няколко, ако някой знае да ми помогне... все пак не е изключено и кода да не е ткъв паметта е 24с04 и съм смъкнал bin-а на касетофона. ако някой има работещ бин за такъв касетофон да ми прати! благодаря предварително!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:28 Заглавие: |
|
|
Прати бина да го видим _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:43 Заглавие: |
|
|
Погледни това дали няма да свърши работа? _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
go6o73 Нов потребител


Регистриран на: 13 Юни 2005 Мнения: 15 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 18:36 Заглавие: някакви идеи как да го прикача бин-а |
|
|
| благодаря за пратения бин ще го пробвам и ще отговоря, но утре! търсих как да качвам фаил във фаилообменника ама нямам все още право. мога да пробвам на е-маила! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|