| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 11:24 Заглавие: Молба към колегите от София |
|
|
Колеги търся сервиз близо до студентски град който би помогнал да отремонтират телевизора на сина ми. Сумата по ремонта ще му пратя по пощата със запис. Телевизора е Philips мисля че шасито е Anubis но не мога да кажа със сигурност .
След извесно време спира да работи и сам тръгва пак след извесно време. Поне така ми обясни сина . Доста време не е отварян така че е напълно възмобно да се касае до студени спойки. Снощи му казах къде и какво да погледне но едва ли ще се справи.
Благодаря предварително. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 11:39 Заглавие: |
|
|
Обади се на 0888958557,на колегата Емил,сервиза му е в студентски град. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 11:43 Заглавие: |
|
|
Благодаря dima ще му звънна  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 12:34 Заглавие: |
|
|
колеги , закривам темата. Успех на всички  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|