| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venci_cenkin Нов потребител


Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 33 Местожителство: pazardzik
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 21:01 Заглавие: реголируем стабилизатор 0до50 V |
|
|
| тарса сxема на реголируем стабилизатор от 0 до40 V на 6 А некои мозе ли да ми помогне много 6те сам жи благодарен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 21:03 Заглавие: |
|
|
| Защо не ползваш Търсене? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venci_cenkin Нов потребител


Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 33 Местожителство: pazardzik
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 21:17 Заглавие: |
|
|
за6тото мисла 4е тук е по посещаващо от колкото там
Модерирано от RC
Нямах впредвид точно това.
С правописа как си? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|