| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
росен Нов потребител

Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 21:42 Заглавие: tv vestel |
|
|
| Имам проблем със импулсното след гръмотевична буря.ТВ не работи , на изхода на импулсното 0 волта.Шасито е 11ак20-м6.Смених модулатора и крайния полеви МТА2N60Е ефект няма.Ако има някой преминал подобен проблем и го сподели ще съм благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 21:55 Заглавие: |
|
|
Това за модулатора в захранването ме развесели много. След гръм обикновенно сменяй и оптрона и управлението на него защото в повечето случай е пробило.Вторични вериги да нямат на късо? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 23:40 Заглавие: |
|
|
| Има ли 300в. как са двете диодчета(1N4148)нискоомните резистори премери ли ги?Има едно 75К към 6кр. на TDA4605 за всеки случай го премери и него.А също и късо във вторичните както е написал колегата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogo_61 Нов потребител

Регистриран на: 05 Дек 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 20:16 Заглавие: |
|
|
провери резисторите на стартовото напрежение кьм ИС-ма  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 9:57 Заглавие: |
|
|
Малко се омотах
Интересна мисъл!
Няма ли наоколо сервиз? _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|