| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 17:15 Заглавие: DVD Samsung HT-DM160 проблем ... |
|
|
| DVD Samsung HT-DM160 след включване изписва " protect " и се изключва - видях че за проблема е питано и друг път . Ако някой се е сблъсквал или поне има схема ще съм задължен ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 18:52 Заглавие: |
|
|
| Схемата е в пощата Ви. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tsvetkov Опитен потребител

Регистриран на: 13 Окт 2003 Мнения: 392 Местожителство: Хитрино, Шуменско
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 22:08 Заглавие: |
|
|
Скоро имах такъв проблем.
Провери веригата на -12В. Един електролит след 7912 (100мкф)беше окъсил и
освен това стабилизатора беше аут. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toltec Опитен потребител

Регистриран на: 26 Апр 2004 Мнения: 734 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 22:57 Заглавие: |
|
|
| Проблема се оказа електролита C31 ( на ценера за -12 V ) . Беше окъсил - явно в тези бангии кондензаторите са на китайските- турските . Много благодаря за схемата и за съвета . Закривам темата . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|