| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 14:39 Заглавие: Дъмп за Panasonic TC-21S3RC |
|
|
| Шасито е TNP8EE007 проц. SDA5223-A003, работи сякаш с обърната видеополярност,ако му се намира на някой дъмп ще бъда благодарен,OSD-нормално |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 14:42 Заглавие: |
|
|
Това би трябвало да свърши работа. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 14:57 Заглавие: |
|
|
| Не колега с този дъмп OSD няма и растер не излиза |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 15:05 Заглавие: |
|
|
Ето още един но от 14 инчов _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 15:06 Заглавие: |
|
|
Пробвайте тези _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 16:16 Заглавие: |
|
|
| Интересна работа не тръгва с ни един от тези дъмпове,работи само с неговия и то с обърната полярност на видеосигнала,няма и ДУ че да видя какво може да се прави в сервизен режим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 16:20 Заглавие: |
|
|
Това кое шаси е,за да видя дали нямам памет като шаси? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 16:28 Заглавие: |
|
|
TNP8EE007 Това шаси го имам с проц.SDA5254-A022,но това tv e с SDA5223-A003 и изглежда имат разлика в програмата в паметта.
Последната промяна е направена от fikret на Пон Дек 05, 2005 16:43; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 16:43 Заглавие: |
|
|
При мен излиза шаси Z7
P.S. ето още два да опиташ . _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 15:19 Заглавие: |
|
|
| Клиента ме подведе като каза че телевизора е спрял да работи а всъщност се оказа че телевизора никога не е работил в България и е вкаран незнайно откъде.Видеополярността я обърнах като сложих един тр-р и два резистора и взех сигнал от колектора,чак тогава забелязах че няма говор на нашия стандарт,и след като дойде клиента при щателен разпит се оказа че го е купил в това състояние.Благодаря на всички които ми помагаха. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|