| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Сря Юни 01, 2005 13:12 Заглавие: TV Universum FT7117 |
|
|
| Колеги, търся схема на този старичък TV - одарен е от гръм и има доста овъглени елементи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Сря Юни 01, 2005 13:45 Заглавие: |
|
|
UNIVERSUM е сборна фирма.Тя няма шасита собствено производство.
Изпращам ти нещо което ще те ориентира.
В твоят случай трябва да е шаси на NOKIA.
Виж си пощата и дерзай!
RAIDOVSKI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Сря Юни 01, 2005 13:55 Заглавие: |
|
|
| Нищо нямам в пощата още |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Сря Юни 01, 2005 14:10 Заглавие: |
|
|
Ооооопс дойде но това го гледах и аз.
Схема си намерих - отбои  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 09, 2005 0:17 Заглавие: |
|
|
RAI мойе ли да ми изпратиш и на мен това нещо което ще ме ориентира.
В твоят случай трябва да е шаси на NOKIA. мерси предварително _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Пет Дек 09, 2005 8:36 Заглавие: |
|
|
| R_ARENA написа: | RAI мойе ли да ми изпратиш и на мен това нещо което ще ме ориентира.
В твоят случай трябва да е шаси на NOKIA. мерси предварително |
Дай адрес!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|