 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dim_technik Опитен потребител

Регистриран на: 19 Ное 2003 Мнения: 126 Местожителство: гр.Плевен
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 16:03 Заглавие: Търся схемата на ТВ- PROFEX ..... |
|
|
Здравейте колеги,търся схемата на ТВ-PROFEX mod:3037 -това го пише на капака,а от вътре :PICO D CSASSIS , захранването е с STR5412 ,видеото TA7698AP.Предварително благодаря!  _________________ Човек се учи докато е жив! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 16:48 Заглавие: |
|
|
Това е като CROWN,.Какъв е проблема  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dim_technik Опитен потребител

Регистриран на: 19 Ное 2003 Мнения: 126 Местожителство: гр.Плевен
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 22:22 Заглавие: |
|
|
:roll:Хм,проблема е още неустановен,от начало в захранването-както е обичайно изсъхнали С-та ,дигна напрежение /на лампа/.Пробил краен на ХО /беше сложен 2SD1877/ , но ме смущава,че има два R438 и R416 които са нагорели силно и прекъснали.Те излизат от 6-ти крак на ТХО като 438 към маса а 416 към проца/вероятно са от веригата за ограничаване тока на лъча/.От руските форуми научих ,че 438 е със стойност 10ком. но за 416 нищо не установих като стойност , а не смея да слагам на изуст.Та за това ми трябва схема.  _________________ Човек се учи докато е жив! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Чет Дек 15, 2005 12:13 Заглавие: |
|
|
Точно така колега.Слагай и там 10к.Заминало е ТНО,ако кинескопа е с тънка шийка-виж и ОС .Понякога,не остисква и ТА7698AP и захранването  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|