| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 11:13 Заглавие: DVD panasonic mod.SA-HT75 исписва F61 на дисплея |
|
|
Здравейте колеги
като позамерих тук там оказа се че липсва едно напрежение което захранва един стабилизатор за 5в.този стабилизатор се захранва от
1CZ31H или ICZ31H който е SMD с 5 извода на SHARP,и там е проблема,входно напрежение има изходно не.трудно се измерва защото е на модоли,ако някои има схема,или може да подскаже,какьв е вьпросния елемент не го откривам никьде. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 12:47 Заглавие: |
|
|
| Колега,изпратих Ви схема-надявам се да е от полза.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 17:29 Заглавие: |
|
|
| благодаря.получих я! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Дек 16, 2005 9:33 Заглавие: |
|
|
Здравейте,колеги!
уведомявам Ви по темата
F61 е грешка,когато липсват 9-те волта,а те се стабилизират от STK470-050А.
засьжаление STK.... никьде го нямат.
Благодаря на bobitv за сервизното! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 0:23 Заглавие: |
|
|
| antonkolev написа: | Здравейте,колеги!
уведомявам Ви по темата
F61 е грешка,когато липсват 9-те волта,а те се стабилизират от STK470-050А.
засьжаление STK.... никьде го нямат.
Благодаря на bobitv за сервизното! |
Koi ti kaza che go nqma nikade.
Mnogo qsno che go ima v nai QKIQ SERVICE http://kkservice.bg/bg/ _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 1:31 Заглавие: |
|
|
Айде малко реклама че по телевизията и радиото са малко че и тука Без да се заяждам R_ARENA ,но това че един сервиз разполага с добра складова база не означава нищо ...... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|