| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2005 12:45 Заглавие: Бин за Самсунг |
|
|
Колеги,този телевизор е от по-старите модели - някъде около 1999-2000 година.От толкова много бинове излезе,че точно за него няма.
Модела е : CK-20P30BT
Процесор: SAA 5291 PS/032
Хрома: TDA 8374 A
Памет: 24C04
Шасито / не съм много сигурен / е : АА-41
Ако някой има нещо моля да помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2005 12:51 Заглавие: |
|
|
| пробвай това |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2005 13:03 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Ви колега,всичко стана ОК!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|