| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 14:34 Заглавие: Radiotone- TV7100VT - дистанционо |
|
|
Здравейте, колеги. Не мога да намеря дистанционо за този ТВ.Процесора е SDA5250 C17.Пробвах с конел 2087, но не реагира изобщо.IR приемника е в ред и до процесора идват импулси около 5В.С универсални също не можах да го подкарам.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 14:52 Заглавие: |
|
|
GOSHO, прилича наистина това да е пулта.
Той съответства на Р831.
Това, че не си го подкарал с универсални --> не съм срещал от масовите универсални които да работят с този (протокола е Philips RC5, но с особен системен адрес).
Провери батериите с които го пробваш и опитай пак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 15:41 Заглавие: |
|
|
| RC написа: |
Провери батериите с които го пробваш и опитай пак. |
Сложих нови батерии и тръгна. А иначе с старите си излъчваше дистанционото , даже си играх да гледам импулсите на процесора.
Благодаря RC. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|