| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 17:18 Заглавие: Влизане в сервиз на Филипс шаси MD1.1 |
|
|
| Колеги, трябва да коригирам малко вертикалния размер, но не зная как се влиза в сервиз на това шаси. Имам сервизното, но частта с влизането в сервиз липсва. Моля за съдействие. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 19:20 Заглавие: |
|
|
Трябва да има точки за закъсяване 1S42 и 1S43.
Освен това:
| Цитат: | | By pressing simultaneously on the keys MENU and "-" on the TV itself you get into the maintenance menu (SAM). |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 20:51 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | Трябва да има точки за закъсяване 1S42 и 1S43.
Освен това:
| Цитат: | | By pressing simultaneously on the keys MENU and "-" on the TV itself you get into the maintenance menu (SAM). |
|
RC, много благодаря, точно това е начина на влизане в сервиз на това шаси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|