| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 11:05 Заглавие: ... |
|
|
.....
Последната промяна е направена от GSt на Чет Апр 08, 2010 0:48; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 11:53 Заглавие: |
|
|
| Колега това не е от паметта . Провери си ABL-a. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 11:57 Заглавие: |
|
|
| Не съм пробвал да видя това с яркостта телевизора не е при мен сега на село е и ще го боря през уикенда баш по коледа аз също мисля че не е от бина но за всеки случай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 12:02 Заглавие: |
|
|
| Намали напрежехието на 2 -ра решетка и провери ограни4аването тока на ль4а.Провери стабилноста на захранващите напрежения. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 21:26 Заглавие: |
|
|
| няма да е лошо да смениш електролита за 180в.Има и SHARPове които се държат по същия начин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|