| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Дек 30, 2005 10:26 Заглавие: Телефон SONY |
|
|
Moдела на телефона SPP-58.На майката няма бутони.Проблема е че не избира чифрите 5,6 и 7.Телефона е на импулсно набиране-чува се клик от бутона но не се чуват карактерните пукания при избиране на цифрата-при другите бутони всичко е наред.Проблема не е контактен-най вероятно нещо е заключено или се е емотнал.Някой ако има за него нещо като инструкция или да знае нещо по проблема моля да пише
P.S. при превключване на тонален режим от майката(има копче на нея) телефона набира  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dtmf Опитен потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 391
|
Пуснато на: Пет Дек 30, 2005 22:28 Заглавие: Re: Телефон SONY |
|
|
| bai_tishan написа: | Moдела на телефона SPP-58.На майката няма бутони.Проблема е че не избира чифрите 5,6 и 7.Телефона е на импулсно набиране-чува се клик от бутона но не се чуват карактерните пукания при избиране на цифрата-при другите бутони всичко е наред.Проблема не е контактен-най вероятно нещо е заключено или се е емотнал.Някой ако има за него нещо като инструкция или да знае нещо по проблема моля да пише
P.S. при превключване на тонален режим от майката(има копче на нея) телефона набира  |
mnogo stranно наистина,точно пък 5,6и 7 няма логика. пратих ти схема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 30, 2005 23:14 Заглавие: |
|
|
| Виж си настройките ,тези цифри не са нито на ред нито на колонка да е прекъснала,но тъй като в тези телефони цифрите се предават с код между процесора от слушалката и този в основата ,може нещо да се бърка кода .Все пак другите бутони набират ли в импулсен режим ? Или последен вариант ,да е спукана платката така че да са прекъснати шините точно на тези цифри ,провери! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 0:08 Заглавие: |
|
|
значи локализирах проблема.При натискане на буутон 5 блокира и спира да избира от всички бутони на Пулс.На тонално телефона си работи без проблем.Преди да се ползва 5 всички бутони действат нормално
dtmf благодаря за схемата май отива на проца там в слушалката _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 9:38 Заглавие: |
|
|
| ПРоцесора изцяло ли блокира ,или може да изключиш и включиш слушалката? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 9:42 Заглавие: |
|
|
може да се вкючи и изключи.но спира набора от всички цифрови бутони _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|