| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
petyo1969 Активен потребител

Регистриран на: 14 Апр 2004 Мнения: 53 Местожителство: СОПОТ
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 10:28 Заглавие: Заключен ROYAL |
|
|
Как се отключва този тележизор?
ROYAL 14"модел неизвестен
На шасито пише 2168S-3A,процесора е LC863332B.
Моля помогнете!
Благодаря! _________________ ПЕТЪО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 10:34 Заглавие: |
|
|
Сложете една празна памет,да видим какво ще стане. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2005 12:39 Заглавие: |
|
|
| ето дьмп от нео сьс сьшия процесор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petyo1969 Активен потребител

Регистриран на: 14 Апр 2004 Мнения: 53 Местожителство: СОПОТ
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 9:22 Заглавие: |
|
|
Благодаря!
С празна памет трьгна нормално само че няма баланс на бялото.
Много е завишен червения цвят.
Как моге да се регулира? _________________ ПЕТЪО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 9:41 Заглавие: |
|
|
| не знам как се влиза в сервиз на това шаси,вьрни се не много назад и виж на нео как се влиза мисля че е сьщото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 9:45 Заглавие: |
|
|
Вижте за скрит бутон на ДУ. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petyo1969 Активен потребител

Регистриран на: 14 Апр 2004 Мнения: 53 Местожителство: СОПОТ
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 15:11 Заглавие: |
|
|
Благодаря,има скрит бутон на дистанционното. _________________ ПЕТЪО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|