| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 11:30 Заглавие: PHILIPS 14pt1354/58 |
|
|
Клиента при вкарване на код в цифровия си сателитен приемник е влезнал в сервизен режим на Филипса.Кажете как се излиза.
Процесора е:SAA5542 P/S _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 11:33 Заглавие: |
|
|
| мисля че трябва само да го изкючи от дистанционото |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 11:53 Заглавие: |
|
|
На екрана са изписани различни опции от сервизното меню и дистанционното не му действа на нито една команда,включително и на изключването.При изключване от мрежата и следващо включване сервизното се появява отново. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 12:38 Заглавие: |
|
|
| слушай това че не приема команди от дистанцинното,не е добьр признак,виш пак ,да не би да ти трябва дьмп вече. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 12:53 Заглавие: |
|
|
| Това трябва да е шаси L9.1 и при влизане в сервизен режим пише че трябва да се внимава,че има опасност телевизора да спре да работи.Но тъй като не съм много добре с английския ,не мога да разбера точно нещата.Май вярно може да отиде на презапис на памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|