| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Пет Дек 30, 2005 20:28 Заглавие: ДИСКМЕН |
|
|
Колеги,машинката е на сина ми.След падане(без да иска,естествено )е хлътнал според мен куплунга,върху който се поставя диска и сега дисковете опират върху основата на оптиката.Като повдигна леко диска,той се завърта и всичко тръгва нормално.Предполагам ,че тоя куплунг е хлътнал леко по оста на моторчето.Как мога да го повдигна малко,за да си дойде всичко на мястото? _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 18:20 Заглавие: |
|
|
Няма ли някакви идеи  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Яну 01, 2006 20:05 Заглавие: |
|
|
| Обикновено се деформира кутията.Пълно разглобяване ще покаже къде е проблема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Нед Яну 01, 2006 21:50 Заглавие: |
|
|
А бе разглобен е напълно.Не е от деформации,а от падане.Малко като се повдигне диска с подръчни материали,всичко тръгва нормално.Предполагам,че куплунгът е хлътнал надоли по оста на моторчето или се е увеличил аксиалният луфт.Въпросът е ако напъна малко за да отместя леко куплунга ще стане ли номерът? _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Яну 01, 2006 23:05 Заглавие: |
|
|
| предположението ти е вярно в твоя случай е без да изкаш а във моя от невнимание го натиснах и потъна навътре,но внимателно върнах куплунга ,и още работи.успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rusin Опитен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2003 Мнения: 306 Местожителство: Stara Zagora
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 21:32 Заглавие: |
|
|
Разглобяване му е цаката Има ли едни гумени амортизатори виж те да не са се " смачкали " и да опират някъде . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|