| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
alexiph Нов потребител

Регистриран на: 29 Дек 2005 Мнения: 3
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 23:43 Заглавие: Някой може ли да помогне със сервизни менюта за..... |
|
|
NEO TV-2188FTXS
и за ДВД Самсунг HT-DL 200
Благодаря предварително
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Strahil Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 129 Местожителство: Triavna
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 21:44 Заглавие: |
|
|
| За Неото опитай с меню и три пъти рекал, като смяната става с меню и се излиза с рекал, или CAPS и REVEAL за три секунди.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 0:34 Заглавие: |
|
|
| За тележизора мога да ти помогна - кажи какво искаш да направиш , а за дивидито - какъв е проблема ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|