| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Съб Дек 31, 2005 17:48 Заглавие: Re: помощ за RCM-104 |
|
|
Колеги , имам за ремонт BL. HAMBURG RCM 104, но е без карта.Вкарвам дъмп за stokholm 104 ,но нещо не ми се активира касетофона.Дайте малко инфо - имат ли разлика двата епрома
проца е моторолски 68НС05В16 . Прочитам му оригиналния дъмп , но не знам в кои адреси е записа на картата.Пробвах и други варианти,но не се лъже.Ако някой ми помогне с дъмп ще съм му много благодарен.Дори да е с код няма проблем.Аз и без това им слагам на всички код.
И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tigar Опитен потребител


Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 277 Местожителство: Selo SF
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 1:57 Заглавие: |
|
|
С две думи закаси пиновете на картата ,вкл.касетофона натисни 1и ФМ
и ги задръж въведи кода и с стрелка наляво потвърди кода.кода се намира в на4алото на първия ред 01 и 02 адрес FF 12 34 това ти е кода обяснение за новобранците в форума.....................
чнг на всички колеги и да е спорна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 8:00 Заглавие: |
|
|
Виж това дали ще ти свърши работа! Мисля,че е това което търсиш. _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 8:06 Заглавие: |
|
|
Ето още един! _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 12:35 Заглавие: sabi |
|
|
Благодаря ви колеги за помоща - касетофончето тръгна без карта
НЕКА НОВАТА 2006 г. БЪДЕ МНОГО ПО СПОРНА И ДОХОДНА !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|