| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 9:00 Заглавие: Сервиэно меню эа Ultrachin |
|
|
| Непоэнат эа мене модел,вероятно китайско иэпълнение,няма D/K.Проца е OM8370PS/N3/2/1563.Ако някой энае как да активирам сервиэно меню или друг начин да иэкарам звук на D/K,да помага! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 9:24 Заглавие: |
|
|
Има ли някакви надписи по платката?такъв процесор ми е съвсем непознат,случайно да не е 9370.. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 10:53 Заглавие: Сервиэно меню эа Ultrachin |
|
|
На платката няма надписи на латиница,а само няколко йероглифа.А върху проца има мацната сребриста ивица и е напълно въэможно да е 9370 ,въпреки,че под лупата ми иэглежда 8370.Предполагам,че е някаква китайска версия на TDA93XX,понеже реагира на протокол RC-5(код 1149 на VISA) _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 12:04 Заглавие: |
|
|
| обикновенно повечето китайци са със скрит бутон |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|