| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
azdravko Нов потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 10:30 Заглавие: DVD Toshiba SD-340 софтуер |
|
|
| Колеги некои да знае откаде да намеря софт за това DVD? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 23:35 Заглавие: Re: DVD Toshiba SD-340 софтуер |
|
|
| azdravko написа: | | Колеги некои да знае откаде да намеря софт за това DVD? | ХАХАХАХАХА за какво ви е искате да останете без DVD ли  _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 23:46 Заглавие: Re: DVD Toshiba SD-340 софтуер |
|
|
| azdravko написа: | | Колеги некои да знае откаде да намеря софт за това DVD? |
Ъпдейта (firmware) на едно DVD не е шега работа. Защо ти е, какво искаш да направиш с него? Задавам ти този въпрос, защото ако нямаш опит в тази операция, има голяма вероятност да го умориш нацяло. Е, има възможност да се съживи, но това е доста сложна работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zaza Нов потребител

Регистриран на: 12 Юли 2005 Мнения: 1
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 21:54 Заглавие: ??? |
|
|
Що така си мислите Имам SAT Especta 1110 S/и е права на парцал
Ако е истински софта????? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
azdravko Нов потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 22:08 Заглавие: |
|
|
| Има май че нещо като диск които при пускането боотва ДВДто и така се "налива" софта...или не е верно?? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Незнайко :)) Гост
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 9:27 Заглавие: |
|
|
Toshiba SD340E
Codefree via remote control:
-open the tray
-type 2403960
-press enter to cycle to region 9
-close the tray
-turn the player off
-turn it back on
Works also with RCE!
Кво друго ???? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 9:52 Заглавие: |
|
|
| Регион 0! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mazalo Нов потребител

Регистриран на: 04 Яну 2006 Мнения: 13 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 07, 2006 17:01 Заглавие: DVD плейър Toshiba SD340 |
|
|
Изрових тази стара тем , защото имам нужда от същото
каквито и настройки да пробвам , при субтитри на Xvid на Български - не изпшисва нищо друго което е в субтитрите освен кирилишките букви- тоест всики цифри , препидателни знаци и латински букви се изписват като чертички/тирета/!
Това как се оправя! _________________ "дайте да се наспим после ще си почиваме " |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Яну 07, 2006 18:32 Заглавие: Re: DVD плейър Toshiba SD340 |
|
|
| mazalo написа: | Изрових тази стара тем , защото имам нужда от същото
каквито и настройки да пробвам , при субтитри на Xvid на Български - не изпшисва нищо друго което е в субтитрите освен кирилишките букви- тоест всики цифри , препидателни знаци и латински букви се изписват като чертички/тирета/!
Това как се оправя! |
www.kkservice.bg tam shte ti pomognat. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Яну 08, 2006 20:23 Заглавие: |
|
|
За съжаление нямам Firmware за този модел, но знам, че така се държаха плеерите от първата доставка. Можеш да помолиш в Техномаркет да ти заредят следващата и за съжаление последна версия.
Другия вариант е да потърсиш в българските форуми Firmware и да си го качиш сам.
Ако обаче не си се занимавал - К&К Сервиз, както те посъветваха преди мен. Ако нещо се обърка, така или иначе ще отидеш при тях, но вече нещата се усложняват. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|