| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
petyo1969 Активен потребител

Регистриран на: 14 Апр 2004 Мнения: 53 Местожителство: СОПОТ
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 20:57 Заглавие: Как се влиза в сервизен режим на шаси РТ 92-110 |
|
|
Здравейте !
каксе влиза в сервизен режим на шаси РТ92-110.
Много му е намален размера по вертикала ,но ма и друг проблем няма оригинално дистанционно.Ще ви бьда благодарен ако ми кажете с какьв пулт може да се влезе в серв. режим. _________________ ПЕТЪО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 21:04 Заглавие: |
|
|
| Пробвай едновременно Vol -(минимум) и прозорчето с часовника на ттх |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petyo1969 Активен потребител

Регистриран на: 14 Апр 2004 Мнения: 53 Местожителство: СОПОТ
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 21:07 Заглавие: |
|
|
Извинете процесора е TDA9352 _________________ ПЕТЪО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petyo1969 Активен потребител

Регистриран на: 14 Апр 2004 Мнения: 53 Местожителство: СОПОТ
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 21:08 Заглавие: |
|
|
ГРЕШКА!
TDA9353 е процесора _________________ ПЕТЪО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 21:09 Заглавие: |
|
|
| petyo1969 написа: | | Извинете процесора е TDA9352 |
А след това какво още пише? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petyo1969 Активен потребител

Регистриран на: 14 Апр 2004 Мнения: 53 Местожителство: СОПОТ
|
Пуснато на: Вто Яну 10, 2006 21:45 Заглавие: |
|
|
С VOL- и часовника на тхт стана ОК.
Благодаря!
Желая на всички лека вечер. _________________ ПЕТЪО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|