| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 16:49 Заглавие: PANASONIC TC 20L3T |
|
|
Проблема е в това че ценердиода D 820 е счупен и не се вижда никаква маркировка.Телевизора е останал повреден от лятото ,поради финансови причини клиента ми го донесе сега,Причината за повредата е мълния .Изгорели бяхя STRS 6307,SN 140 N и елементите във веригата за sten by ( R833 -22ома , Q802- 2SB 1438,Q 803-2SC 1473 ). диода D820 по схема е MA 4360LTA но не намерих никакви данни за него
АКО НЯКОЙ ИМА ИНФОРМАЦИЯ ,МОЛЯ ДА Я СПОДЕЛИ
ВЕСКО ХАДЖИЙСКИ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:06 Заглавие: |
|
|
Схемата ми е с лошо качество но до колкото мога да различа е 14-14,8в.
Да ти я пратя ли ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:32 Заглавие: |
|
|
| Ценера е на 36в. Имам и схема с не лошо качество ако трябва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 17:42 Заглавие: PANASONIC TC 20L3T |
|
|
БЛАГОДАРЯ ТИ НОЕЛ , НО ИМАМ СХЕМАТА , НО ПРОБЛЕМА Е В ДЕШИФРИРАНЕТО НА НАДПИСА,
ЩЕ СЛОЖА ЦЕНЕР НА 36 В. КАКТО МЕ СЪВЕТВА КОЛЕГАТА
MITASHI
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА
ВЕСКО ХАДЖИЙСКИ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|