| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 20:43 Заглавие: Sony KV-M2100K - Service mode |
|
|
Немога да вляза в сервизното меню на този телевизор. Има ли такова меню и как се влиза в него? _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yosko_1 Опитен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 158 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 21:00 Заглавие: |
|
|
| този телевизор няма сервизен режим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 21:18 Заглавие: |
|
|
| И аз мисля,че няма ;шаси BE-2A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 21:27 Заглавие: |
|
|
Жалко! А знаете ли как се компенсира изкривяването тип възглавница? _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 21:41 Заглавие: |
|
|
| Има IC608- ВА4558 тя е за тези корекции.Мисля ,че бяха два регулатора до нея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 21:48 Заглавие: |
|
|
| guitman написа: | | Жалко! А знаете ли как се компенсира изкривяването тип възглавница? | Като смениш един кондензатор до ТХО(син на цвят)това е дефект стар колкото самите апарати затова ти го казвам по този начин Успех  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 21:52 Заглавие: |
|
|
Малко "Offtopic" за разведряване на обстановката:
-Какво значи упоритост?
-Да въвеждаш грешна парола докато компютъра се съгласи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 8:38 Заглавие: |
|
|
Браво RC
А кондезатора е 47нФ/250Волта.Ако това не помогне,проверете и останалите елементи на корекцията.въобще ако ползвахте търсачката,досега телевизора да бе поправен. _________________ Димитър
Последната промяна е направена от dima на Съб Яну 14, 2006 11:57; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 11:35 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | Браво RC
А кондезатора е 47мФ/250Волта.Ако това не помогне,проверете и останалите елементи на корекцията.въобще ако ползвахте търсачката,досега телевизора да бе поправен. |
47нФ!!!От долният диод към маса!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 11:58 Заглавие: |
|
|
RAI
,посипвам си главата с пепел,печатна грешка а уж се бях разсънил. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|