| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 18:53 Заглавие: BULSATCOM |
|
|
Въпрос от мой познат:Възможно ли е с една карта да се търкалят два или повече приемника  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 19:02 Заглавие: |
|
|
| Прати го да попита в DVB-BG форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 19:08 Заглавие: |
|
|
| Неможе.Имам три на разположение в експлоатация и не се получава.Приемника си върви с картата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Чет Яну 12, 2006 19:14 Заглавие: |
|
|
всяка карта има индетификационен код ако успееш да я прочетеш цялата и после да я копираш на празен модул няма да имаш проблем но досега никой не е успял доколкото знам _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 8:38 Заглавие: |
|
|
| Не уточняваш какви са приемниците и картата.Ако на картата пише Irdeto става да я слагаш във всеки приемник с вграден модул Irdeto или пък във външен такъв. Ако картата е от белите на които пише GRIFIN става само във приемника DL 100 съответно със същия сериен номер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 9:07 Заглавие: |
|
|
наскоро четох че една белгийска фирма е разработила модул с който с една карта могат да работят до 7 приемника едновременно ,само че колко ще струва . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 10:37 Заглавие: |
|
|
| Може но с приемници илюжън и само карта ирдето 2 включват се към ком порта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|