| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
LZ3WF Нов потребител


Регистриран на: 19 Яну 2006 Мнения: 43 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 13:46 Заглавие: TV Elite Mod. CTV 29EF 100X |
|
|
Много моля ако някой знае начина за влизане в сервизен режим на TV Elite Mod.CTV 29EF 100X Моля да помогне. Предварително Благoдаря. 
Последната промяна е направена от LZ3WF на Пет Яну 20, 2006 11:21; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 13:57 Заглавие: |
|
|
С какво е направен,някакви надписи по платката. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LZ3WF Нов потребител


Регистриран на: 19 Яну 2006 Мнения: 43 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 17:55 Заглавие: Re: TV Elite Mod. CTV 29EF 100X |
|
|
| LZ3WF написа: | Много моля ако някой знае начина за влизане в сервизен режим на TV Elite Mod.CTV 29EF 100X Моля да помогне. Предварително Благдаря.  |
Процесор: SDA 5550 M , EPROM- Запис ? AK41 F040 , и може би номер на шасито : 11AK41J-7 ??? _________________ LZ3WF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 17:59 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LZ3WF Нов потребител


Регистриран на: 19 Яну 2006 Мнения: 43 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 18:55 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Проверете си пощата. |
Колега всичко е наред !!! Много благодаря за помоща. _________________ LZ3WF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LZ3WF Нов потребител


Регистриран на: 19 Яну 2006 Мнения: 43 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 19:06 Заглавие: |
|
|
След като всичко е готово мога спокойно да опиша дефекта. Проблема идва от прекъсване на куплунга на хоризонталните бобини,от там гори транзистора и един резистор (219) от елементите за корекции. След въстановяване на елементите се оказа че образа избива в червено.След корекция на цветовете в сервизен режим всичко се оправи. Серв.режим: Menu;OK;1675 от дистанционнто. Благодаря още веднъж на Димитър за помоща. _________________ LZ3WF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|