| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 10:46 Заглавие: SVA D2128 |
|
|
Здравейте колеги не мога да излезна от сервизен режим на това тв.
Клиента е влезнал с някакво универсално дистанционно и сега не може да се излезе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 10:51 Заглавие: |
|
|
С какъв процесор е и имате ли оргинално ДУ?Ако искате да Ви пратя памет? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 10:54 Заглавие: |
|
|
процесор ST92T195D7B1 памет 24C08
оригинално дистанционно нямам но колега преди мен е пробвал с оригинално дистанционно и пак не е станало и паметта е презаписвал и си е същото но ако не те затруднява прати ми бин да пробвам и аз
Последната промяна е направена от spb на Нед Яну 15, 2006 15:16; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 11:13 Заглавие: |
|
|
| Подозирам. че ще ти трябва сервизен пулт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 13:41 Заглавие: |
|
|
| Имам запис на същия модел,но с друг проц-LC 863328A LA76810A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 19:01 Заглавие: |
|
|
Аз също мислех,че трябва сервизен пулт но един колега от форума беше написъл,че го е направил с оргиналния.Утре в сервиза ще проверя дали имам някакви записки.Много ми е интересно дали колегата Ви е отварял пулта за скрит бутон? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Нед Яну 15, 2006 19:53 Заглавие: |
|
|
| не е отварял дистанционното защото го е взел от магазин от нов телевизор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 9:38 Заглавие: |
|
|
| На оригиния пулт най долу има 2 бутона между тях има скрит бутон с който се влиза и излиза от сер. реж. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|