| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 21:54 Заглавие: Питане за 11AK19-8A |
|
|
| Ефекта е такъв ,че кога си иска започва да сменя каналите (сам) назад също и команди от бутона P- на лицивия панел нe изпълнява винаги.На мерене напреженията на бутоните за каналите се разминават доста.Процесора ще да е ама и за него не ми излиза нищо като цена SDA5223A004. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 21:56 Заглавие: |
|
|
Не бързай откачи тук таме клавиатурата и измий със корселин около проца.За нов цените са високи пък и не знаеш какво точно купуваш така че дерзай дано не е проца  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Яну 16, 2006 22:04 Заглавие: |
|
|
То аз кореселина освен за пиене и за миене го ползвам .От там се започна с миене отпояване на крака,смяна памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 8:00 Заглавие: |
|
|
| Пуканките ликажират това е типичен дефект при някои Сонита нищо чудно и твоя случай да е такъв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|