 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
svetoslav_mitev Нов потребител

Регистриран на: 17 Яну 2006 Мнения: 19 Местожителство: Bulgaria,Rousse
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 14:44 Заглавие: CD за кола L&S electronic model 20097 |
|
|
Подадено му е напрежение на изходите за говорителите,няма светлини на дисплея и няма напрежение до CD не се захранва и не иска да погълне диска ништо не работи само цифрите на дисплея излизат,всяко копче като го натиснеш показва съответната функция на дисплея и ништо друго ако може да ме посъветва някой ?
Тук не се интересуваме от серийни номера  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|