| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 10:19 Заглавие: Service Philips 14pv334/07 |
|
|
| ТВ и видео в едно - Филипс 14PV334/07 chassis Delta2000-на един приятел е и не съм го отварял така че повече подробности не мога да дам.Трябва да му изключа Хотела,някой може ли да каже на това ТВ как се влиза в сервиза.Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 10:29 Заглавие: |
|
|
| пробвай Для входа в сервисный режим необходимо удерживая кнопку PLAY на (TV) нажать кнопку (STOP) на ПДУ видеодвойка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 10:37 Заглавие: |
|
|
колега имах много информация ама не ми се отваря дискетата.
В главата ми се върти следното: превключваш на 39канал и със (р+) и (V-) или обратно трябва да влезеш.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 10:48 Заглавие: |
|
|
За махане на хотелския режим на Philips14PV320 имам следното. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 12:03 Заглавие: |
|
|
Дима благодаря.Наистина това е начина,но хотела си бе изключен.Въпроса е защо на instal manual i automatic дава не активен и как да го активирам. Идеи.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 12:36 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви цялата информация,която имам за тази видеодвойка на пощата Ви,дано е от полза. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 16:55 Заглавие: |
|
|
Благодаря Дима!Получих фаила.Имам няколко идеи, довечера ще пробвам.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Сря Мар 30, 2005 8:13 Заглавие: |
|
|
| След недълга борба Тв то се предаде(Dumy off), но след като успях да го настроя се появи проблема със звука.Дима можеш ли да ми пратиш и останалата част от сервиза.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Мар 30, 2005 8:28 Заглавие: |
|
|
За съжаление само с това разполагам,проверих и за памет за този модел,но уви не.Дайте малко подробности по състава на апарата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|