| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 11:47 Заглавие: SONY KV-M2100K |
|
|
Срам не срам ще питам, как се влиза в меню настройки на канали и запаметяване на въпросния ТВ? Пулта му е оригиналния - RM-841. Зверих се, натисках бутоните подред и в комбинация но не уцелих Няма ясно нодписан бутон за меню.
Процесора е РСА84С840, на лицевия панел има само 3 бутона.
Последната промяна е направена от pamporov на Чет Яну 19, 2006 11:56; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 11:58 Заглавие: |
|
|
| Пулта е комбиниран и за видео, има бутон С но е с червен надпис и не реагира на него, сигурно се активира но как? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 12:03 Заглавие: |
|
|
Ако пулта е като този на снимката става с комбинация. Този с червената стрелка се натиска непрекъснато , тогава другите бутони изпълняват командите които са с червен цвят _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 12:04 Заглавие: |
|
|
| Кое шаси е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 12:07 Заглавие: |
|
|
| Noel написа: | | Ако пулта е като този на снимката става с комбинация. Този с червената стрелка се натиска непрекъснато , тогава другите бутони изпълняват командите които са с червен цвят |
Да, точно така излезе , усетих го малко преди да ми пишеш
Мерси все пак на всички колеги!!!
Но това е позор за Сони - адски гаден начин за настройка. Бавен и неинтуитивен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 12:31 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|