| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kamenov Нов потребител

Регистриран на: 18 Яну 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 19:27 Заглавие: TV SAMSUNG chassis S15A |
|
|
| Колеги моля, ако някои знае как се влиза в сервизен режим нека каже. Доколкото знам натиска се бутона SLEEP и някакъв скрит бутон FACTORY,който не го знам къде се намира. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 20:30 Заглавие: |
|
|
Ima si tarsachka _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kamenov Нов потребител

Регистриран на: 18 Яну 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 21:19 Заглавие: |
|
|
| REMZ> написа: | | Ima si tarsachka | КОЯ Е ТЯ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 21:41 Заглавие: |
|
|
| Пробваи това:STAND -BY,DISPLAY,PSTD,MUTE,POWER-ON |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 22:08 Заглавие: |
|
|
| kamenov написа: | | КОЯ Е ТЯ? |
Ей, я:
http://forum.eshop.bg/search.php
Не е лошо да напишеш и модела и състава на въпросното ТВ, ако споделиш и това малко по-подробно | Цитат: | | Доколкото знам натиска се бутона SLEEP и някакъв скрит бутон FACTORY,който не го знам къде се намира. | може и по-лесно да стане.
Под "скрити бутони" обикновенно се има впредвид, такива които "ги има" на платката на ОРИГИНАЛНИЯ пулт но не са "изведени" с бутон. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kamenov Нов потребител

Регистриран на: 18 Яну 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 22:31 Заглавие: НЕ СТАВА |
|
|
Модела на телевизора е:CK5020TR
| franko написа: | | Пробваи това:STAND -BY,DISPLAY,PSTD,MUTE,POWER-ON |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 8:47 Заглавие: |
|
|
Входа в сервиз е както го е дал franko
,обърнете внимание само на БЪРЗИНАТА с която натискате бутоните. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|