 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gogo67 Нов потребител

Регистриран на: 18 Фев 2005 Мнения: 6
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 2:23 Заглавие: Видеокамера Panasonic_NV_GS15_Digital_Camcorder |
|
|
Проблема на камерата е, че при записване на дисплея изображението е качествено, но при възпроизвеждане на записа се появяват хотизонтални дебели черни ленти равни по размер със записаното. При започване на записа се появява надпис "need head cleаning" но не винаги.
Дали е само за почистване главата или е по-сериозен проблема?
В дълбоката провинция съм и компетентни мнения за сериозността на проблема ще са ми от голяма полза. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 14:55 Заглавие: |
|
|
| да-най-вероятно е за почистване, но естествено трябва да си много внимателен.някои път не става от един път. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|