| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 11:34 Заглавие: Помощ за ELIT с процесор TDA9361ps/n2/5i |
|
|
Телевизора имаше студена споика в редовата развивка , в следствие на което загубва цветността си.При изместване на финната донастроика в дясно се появява цветност но картината става лоша.Влязох в сервизен режим , но с донастроиване не се появи цветността.
Някой имал ли е такъв проблем и как го е ришил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 13:39 Заглавие: |
|
|
| пробвий със замяна на кварца |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 15:43 Заглавие: |
|
|
| Колеги ако някой има дъмп за този телевизор ще го помоля да го изпрати да опитам с него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 15:53 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 21:20 Заглавие: Re: Помощ за ELIT с процесор TDA9361ps/n2/5i |
|
|
| bobikan написа: | Телевизора имаше студена споика в редовата развивка , в следствие на което загубва цветността си.При изместване на финната донастроика в дясно се появява цветност но картината става лоша.Влязох в сервизен режим , но с донастроиване не се появи цветността.
Някой имал ли е такъв проблем и как го е ришил. | Няколко пъти се е случвал този проблем и винаги сее оправял след смяна на процесора |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|