 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Съб Яну 21, 2006 15:42 Заглавие: ТV Philips 26C568/20Z |
|
|
Здравейте!
Тъэрся схема за този старец Philips 26C568/20Z шаси К11. В оригинал е без дистанционно управление, с електронно запаметяване на програмите с 8 бутона (4+4 гррупи) =16 програми, електронно управление на аналоговите настройки. Изпълнен е основно с дискретни елементи, запаметяващото устройство е с И.С. 7619К1 С2431, 7618OG С2432, има и акумулаторна батерия за запаметяването, кинескоп 66 см. Проблемите му са в хоризонталното отклонение.
Благодаря! _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Нед Яну 22, 2006 7:33 Заглавие: |
|
|
Виж това:http://eserviceinfo.com/download.php?fileid=4103 _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Нед Яну 22, 2006 10:10 Заглавие: |
|
|
Благодаря, Фикри Нури, за вниманието! За съжаление схемата в линка, който посочваш, се отнася за много по-модерен телевизор.
Аз все пак успях да оправя това животно, оказа се, че има прекъснат проводник в кабелен сноп, а в него кабелни снопове дал Господ, и все с едножични проводници, които много лесно се чупят при манипулации.
Бъдете здрави! _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|