| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
airking Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 19:02 Заглавие: Бихте ли ми помогнали за схема на усилвател JVC A-X400 |
|
|
| Ще ви бъда много благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
airking Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Съб Яну 14, 2006 11:09 Заглавие: |
|
|
Потърсих но за съжаление пак няма нищо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
airking Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Нед Яну 22, 2006 13:39 Заглавие: |
|
|
| Не можах да е намеря никаде тази схема на JVC A-X400 и накрая си е купих за 20 $. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|