| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 18:33 Заглавие: Тарся бин за тоя звяр Neo Tv-2121tx |
|
|
Cpu St92195b5b1/pbp
Stv2246
eeprom 24c08 _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 18:36 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата.
успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Louiville Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 132
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 18:40 Заглавие: |
|
|
И от мене имаш нещо в пощата дано ти свърши работа!Успех _________________ Lust(Похот),Gluttony(Лакомия),Greed(Алчност),Sloth(Леност),Wrath(Гняв),Envy(Завист),Pride(Гордост)!The Seven Deadly Sins
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 18:46 Заглавие: |
|
|
След малко щте пиша за резултат _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 19:08 Заглавие: |
|
|
Благодаря на Noel,Louiville
телевизора вече работи първия бин стана на Noel Благодаря _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|