Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прочети ме първо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plamensl
Site Admin


Регистриран на: 27 Ное 2002
Мнения: 174

МнениеПуснато на: Пон Юли 19, 2004 8:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно папката TV, както и всички други папки - след като изберете Разгледай, се появява кутиийка, където можете да въведете името на търсената група, след като натиснете Намери, ако има резултати, изберете ги от падащото меню.
Папка TV e тук:
Електроника > Потребителска електроника > TV >

За г-н Филипов - да, наистина не минава на следваща страница - грешката е моя, ще я оправя възможно най-скоро (оказа се малко завъртяна).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Пет Авг 06, 2004 12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо не мога да сваля нищо от файлообменника ,сваля вси4ко като HTML document и до там нищо не става ,моля обяснете
Върнете се в началото
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Авг 06, 2004 16:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Отгоре пише: Директно през Explorer, без Download Manager и cookies разрешени.
Пробвах - всичко работи. Пробвай и ти - директен линк
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=3581
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=3582
Това е шаси CP90. Дава ли ти меню къде да го запишеш (на диска)?
А за да получиш линка - натискаш ли на Download >> To download the file, please, click here ! << Download
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Авг 2004
Мнения: 246
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Авг 07, 2004 15:47    Заглавие: Отговорете с цитат

да всичко е точно както казваш ,дава ми васзмойност да го сейвна на диска ,само че го сваля само като HTML document,а пише,че е рар архив .като се опитам да го отворя документа ми казва ,4е страницата не може да бъде отврена или аз съм адски тъп и нещо не вдявам ,и май на това се далжи след като всички успявате да сваляте инфо,ще съм благодарен за малко повече инфо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Нед Авг 08, 2004 22:24    Заглавие: прочети ме първо Отговорете с цитат

Аз искам да попитам има ли някакви ограничения в обема на теглените схеми и защо?Понякога в сервиза ми се събират 5-6 телевизора за ремонт,за които нямам схеми и ми се налага вечер от къщи да тегля и в един момент се оказва,че най-нужната схема не мога да изтегля.Не може ли за редовни участници във форума да има преференциален достъп?Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2004 10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Въпросите са за администратора. Единственото, което виждам е дневен и месечен лимит за сваляне на схеми. Ако не е надвишен не би трябвало да има проблеми. Все пак за участниците във форума има раздел за търсене на схеми, въпросите в него ще получат отговор, а освен това всичко го има и на други места.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2004 16:32    Заглавие: прочети ме първо Отговорете с цитат

А колко е дневният и месечен лимит в МВ.? И от какво зависи този лимит?Аз съм тв. техник и схемите ми трябват в ежедневната ми практика и бизнес със схеми не правя,а когато имам давам безплатно и от сърце,защото повечето съм получил така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2004 17:17    Заглавие: Отговорете с цитат

wesko dilow, след като намериш каквото търсиш лимита го пише под описанието на намереното (над банера при сегашния дизайн). Нещо такова:

Download restrictions information:
Limit Downloaded
Day 20 0
Month 200 12

Под банера е "бутона" за Download
Лимита зависи от Админа (по-точно от трафика който се генерира и за който се плаща от собственика на сайта на хостващият го).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Пон Авг 09, 2004 20:14    Заглавие: прочети ме първо Отговорете с цитат

Благодаря колега,ще погледна и ще се информирам.Приятна вечер.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 21 Окт 2004
Мнения: 3148
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 26, 2004 15:37    Заглавие: Проблеми Отговорете с цитат

Аз имам абсолютно същите проблеми като alexandro28 и до сега не съм успял да отворя нищо.Пробвах с 3-4 браузъра.Файла идвА ИМА РАЗМЕР но при опит за отваряне излиза съобщение CRC-error обикновено...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov