| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vanov13 Гост
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 11:15 Заглавие: Микровълнова и телевизор |
|
|
| Здравейте на всички, имам един въпрос. Мога ли да монтирам портативен телевизор на стенна стойка над микровълнова печка, като разстоянието ще е около 20-30 см. Ще се повреди ли някой от двата уреда и дали няма да си пречат в редките случай когато ще работят едновременно. Предварително благодаря на всички отзовали се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 11:28 Заглавие: |
|
|
Според мен слагай смело и не се притеснявай  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nebelservice Опитен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2004 Мнения: 131 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
b.todorov Активен потребител

Регистриран на: 15 Мар 2005 Мнения: 63
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 17:01 Заглавие: Re: Микровълнова и телевизор |
|
|
| vanov13 написа: | | Здравейте на всички, имам един въпрос. Мога ли да монтирам портативен телевизор на стенна стойка над микровълнова печка, като разстоянието ще е около 20-30 см. Ще се повреди ли някой от двата уреда и дали няма да си пречат в редките случай когато ще работят едновременно. Предварително благодаря на всички отзовали се. |
TV на не по-малко от 30 см над микровълновата печка, според инструкциите . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 17:35 Заглавие: |
|
|
Единствения проблем ще е парата която евентуално ще излиза при отваряне на вратата на микровълновата. Но след като ще е от време на време...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vanov13 Гост
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 12:06 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на всички за мненията беше ме страх преди всичко за кинескопа на телевизора да не се намагнетизирва нещо а относно парата печката се използва преди всичко за затопляне от децата и затова не отделя много пара |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 18:31 Заглавие: |
|
|
Аз имам телевизор върху микровълновата директно поставен - вече около 15 години, единственото е, че когато работи микровълновата, се появяват смущения върху екрана от магнитното поле на трафа, които изчезват с изключването на печката, но кинескопът не се е намагнитвал сериозно досега. _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|