 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kras1970 Нов потребител

Регистриран на: 16 Фев 2005 Мнения: 27 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Съб Яну 28, 2006 2:41 Заглавие: Търся информация за STi5519AVB BOC-1241JCF. |
|
|
| Здравейте.Попадна ми една платка с STi5519AVB BOC-1241JCF,която управлява кое да е CD или DVD за компютър и възпроизвежда аудио и видео към ТВ. Проблема е че има само 3 бутона (START,STOP и EJECT ) и не мога да и използвам пълните възможности.Предвидено е да се управлява с дистанционно, което нямам (а и не знам какво). Дали някой не е срещал споменатия процесор или информация за него? Това би ми помогнало да използвам пълните функции.Същата платка се използва в ТВ WELLINGTON model no:WD3690 , но не ми е познат.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|