| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 19:07 Заглавие: Blaupunkt Stockholm RCR42 авто-радио |
|
|
Здравейте,искам да презапиша паметта на този автокасетофон,която е в процесора: Моторола MC68HC05B6 !
Проблемът ми е следния:
успявам да прочета паметта,но когато отворя дъмпа и подам командата да го запиша,тогава ми изписва,че имало някаква грешка по време на записването!!! Ползвам "Моторола кракер" също и интерфейса,който съм прикачил към темата,само,че съм прибавил;11 ;22 пин от процесора със съотфени съпротивления към +5волта ; 9 пин към маса и 10 пин също от процесора към +5волта !
Какви са възможните причини за да се получава тази грешка при записването? Забравих да кажа,че като ми излезе това съобщение,че е имало проблем при записа,след това като натисна "ОК" всички адреси стават с червен цвят. _________________ Skype user: gipson92494524
Последната промяна е направена от danyguit2000 на Пон Яну 30, 2006 22:18; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 19:28 Заглавие: |
|
|
заеби тоя кракер-намери си друга програма -например МОТО05 полската версия _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 19:34 Заглавие: |
|
|
Май я имам,обаче мисля,че беше под "DOS" а там доста куцам! _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 19:35 Заглавие: |
|
|
работи и в прозорец при този процесор _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Яну 30, 2006 21:04 Заглавие: |
|
|
Сега като го чета,на всички адреси има само FF , не разбирам какво става,за пръв път ми е и взех да се притеснявам.Къде греша? _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 13:48 Заглавие: |
|
|
| разкачи pin18 понякога не ще да бутва заради него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 14:08 Заглавие: |
|
|
С мотокракер става винаги само трябва да разпоиш всички крачета на които се връзваш. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 14:11 Заглавие: |
|
|
Да,някой път се буутва,а някой път не,а за грешката при записване възможно ли е да е от 18 пин? _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 14:26 Заглавие: |
|
|
| колегана kostadin iantchev е прав разкачаш всички активни крачета и не може да не стане |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tigar Опитен потребител


Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 277 Местожителство: Selo SF
|
Пуснато на: Вто Яну 31, 2006 14:32 Заглавие: |
|
|
| нищто не разкачвай виж си интерфейса,записал съм по този начин стотици касетофони и други неща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|