| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hakama Активен потребител

Регистриран на: 18 Яну 2006 Мнения: 64
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 19:13 Заглавие: Sony Trinitron -червен екран |
|
|
Сонито е на 10 години 14 инча ,обаче в последно време преобладава червеният цвят ,опитах се да го оправя в настройките ,но нестана! _________________ "Нито един експеримент не е провал,
винаги може да бъде използван като лош пример "
- Джон Карсън - |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 19:18 Заглавие: |
|
|
hakama,
Написал си едно сложно изречение, съставено от четири прости изречения и всъщност какъв ти е въпроса  _________________ НБС-СЕБТ http://www.nbs-set.com/
http://tvbonel.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sa6ik Опитен потребител

Регистриран на: 10 Авг 2004 Мнения: 142 Местожителство: asenovgrad
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 19:33 Заглавие: |
|
|
ПРОБЛЕМА ТИ Е КИНЕСКОП!! ПРОСТО СОНИТАТА СА СИ ТАКИЖА!чЕРВЕНИЯ АНОД ТИ Е ОКАСИЛ СЪС ОТОПЛЕНИЕТО!ИМА НАчИН ДА СЕ ОПРАВИ!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan_hri Нов потребител

Регистриран на: 27 Яну 2006 Мнения: 14 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 19:39 Заглавие: |
|
|
| Стреляй кинескопа , регулирай скрина и ако не стане - губиш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hakama Активен потребител

Регистриран на: 18 Яну 2006 Мнения: 64
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 19:42 Заглавие: |
|
|
колко ще му излезе ремонта ? _________________ "Нито един експеримент не е провал,
винаги може да бъде използван като лош пример "
- Джон Карсън - |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 19:48 Заглавие: |
|
|
sa6ik, да не ти е залепнал CapsLock-a?
| Цитат: | | чЕРВЕНИЯ АНОД ТИ Е ОКАСИЛ СЪС ОТОПЛЕНИЕТО |
Уточни пак, кое С кое е окЪсило?
hakama, ако проблема е в кинескопа (а при тази възраст е твърде вероятно да е), то май е по-добре да не инвестираш в него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan_hri Нов потребител

Регистриран на: 27 Яну 2006 Мнения: 14 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 19:52 Заглавие: |
|
|
| Зависи в кой сервиз го занесеш. От 5 до 50 лв. Явно няма да го ремонтираш сам? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 20:04 Заглавие: |
|
|
| ivan_hri написа: | | ... От 5 до 50 лв. |
Нима
А при тези цени гаранция даваш ли? И колко е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 20:05 Заглавие: |
|
|
| ivan_hri написа: | | Зависи в кой сервиз го занесеш. От 5 до 50 лв. Явно няма да го ремонтираш сам? |
Възможно ли е да има цена за ремонт 5 лева??????? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Сря Фев 01, 2006 20:15 Заглавие: |
|
|
| Напиши си поне Меил адреса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|