| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 12:52 Заглавие: JVC AV-25TS4EE |
|
|
Втори ден го боря и неще Включва с нормален образ и звук за около 5-15 сек. и се гаси.Електролити в първична и вторична сменени наред. Процесор M37207MF157SP. Памета като чип сменена 24C16 ,но ме съмнява да е от нея. 5 волта стабилнипо ,шините стабилно, резета стабилен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 13:01 Заглавие: |
|
|
в стедбай ли минава или умира тотално _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 13:11 Заглавие: |
|
|
| В стенбай и когато го натиснеш си тръгва пак нормално. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 13:17 Заглавие: |
|
|
виж драйвера как е.А може и проца да прави мизрии _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 13:26 Заглавие: |
|
|
пробваи кварца _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 19:40 Заглавие: |
|
|
Няма оправия .Докато работи и текста си му е добре и стереото.Вече търся и схема ,че няма да стане с умения . Изхода е 150 в. стабилни с SE135. Това малко ме смущава , но пък изходите на тхо са си в норми ( поне което е написано по платката) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 20:42 Заглавие: JVC AV25TS4EE |
|
|
| Виж на задния капак,на лепенката долу в дясно има надпис с букви и цифри и годината на производство за ориентир.Схемата я имам на хартия в оригинал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 21:02 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | Изхода е 150 в. стабилни с SE135. Това малко ме смущава , но пък изходите на тхо са си в норми ( поне което е написано по платката) |
В сервизното описание дават за 25 и 29 инчови 149,5 v така че е нормално. Виж как е напражението на 53кр. Там е X-RAY.По същата шина е и защитата, обикаля всички напражения и ако липсва някое изключва телевизора.По схема трябва да е 4.8v. Ще се опитам да измъкна само схемата и да ти я пратя иначе цялото сервизно е голямо.
P.S. Пуснах ти нещо . Писмото ще пристигне от друг адрес. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Фев 04, 2006 13:26 Заглавие: |
|
|
Благодаря NOEL за схемата.То аз съм я имал ама кой да напише 29.Че проблема се оказа в студена спойка SMD елемент по веригата на защитите.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|