| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Фев 08, 2006 13:46 Заглавие: flat кинескоп |
|
|
колеги как се корегира изкривяване тип дъга по хорионтала на 21'' flat
samsung |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Фев 08, 2006 14:08 Заглавие: |
|
|
В горния край ли е крив _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Фев 08, 2006 14:11 Заглавие: |
|
|
Нещо пак ме изхвърли.Имам дефектна отклонителна бобина,от такъв кинескоп и тъи като не намерих такава пробвах от стандартните но тя за разлика от FLAT е с по малко магнити,слагах допълнителни но не се получи добър ефект,но пробваи при теб с оргинала може и да стане.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Фев 13, 2006 9:01 Заглавие: |
|
|
| извинявам се че повдигам темата с 1 седмица закъснение но бях малко в болнични. дъгата е в горния и долния край на екрана .тв е елит 21еф02ах и имам чувството че това шаси изобщо не е за флат |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|