| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iv93 Нов потребител


Регистриран на: 25 Авг 2005 Мнения: 40 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 16:35 Заглавие: 70es14s |
|
|
Здравейте. Кажете с каква интеграла SMD може да заменя X24645 на телевизор 70es-14s шаси DA100 100hz с процесори CIP3250, VPC3210A, sda9255, ddp3310. Предварително благодаря. _________________ Човек се учи докато е жив......и умира ненаучен.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Мечо Пух Нов потребител

Регистриран на: 05 Фев 2006 Мнения: 32
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 9:50 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с 24C64,като първо разбира се и качиш подходящия дъмп за модела. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iv93 Нов потребител


Регистриран на: 25 Авг 2005 Мнения: 40 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 10:05 Заглавие: |
|
|
Благодаря за съвета Мечо Пух. Ще пробвам.  _________________ Човек се учи докато е жив......и умира ненаучен.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|