| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 13:57 Заглавие: ПРОБЛЕМ С Panasonic CD SA-AK220 няма звук тази уредба |
|
|
Колеги както посочих това е уредба Panasonic SA-AK220 ,няма звук.
Сумненията ми паднаха на усилвателя изпълнен с ИС RSN35H2 A.
Всички напрежения по пладката са в норми сигнал в усилвателя идва но на колоните няма звук:-( Ама има нещо което ме смущава че на платката на усилвателя и ма 4 транзистора по двойки като че драйверни прав и обратен A1046 и C2026.замервам ги и не установявам късо по тях че са прав и обратен по два.интегралката я има и струва 42 лева е ешопа ама се притеснявам че нямам схема за да направя цялостна проверка:-(
Някой може ли да ми помогне със схема или съвет защото не съм правил такава уредба досега а и чипа не е много от евтините за да рискувам:-)ако някой може да ми прати схема
[email protected] или на усилвателя или на цялата уредба:-) ще съм много благодарен:-))) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 15:06 Заглавие: |
|
|
| jivko написа: | | Тука я има-http://www.e-plan.josefscholz.de/Audio/Audio.html |
вярно има я колега но иска плащане на полски или чешки не можах да разбера:-( ама нямам епей разплащане в мрежата друго място не знаеш ли:-)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 20:49 Заглавие: |
|
|
| Изпратих Ви сервизното на тази система. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 22:26 Заглавие: |
|
|
| bobitv написа: | | Изпратих Ви сервизното на тази система. Успех! |
Колега нищо не съм получил нещо грешка ли е станала:-(
пощата ми е [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
soundMAN Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2004 Мнения: 235 Местожителство: гр.Плевен
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 10:23 Заглавие: Panasonic SA-AK 220 mini hi-fi system help... |
|
|
Здравейте ! Изпращам Ви от плевенската поща пълното сервизно на посоченият от Вас модел. Успех в решаването на проблема ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 12:47 Заглавие: |
|
|
| Да, наистина писмото се е върнало. Ако не сте получил пощата и от soundMAN, пишете на лични да се разберем.Още веднъж- успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 15:02 Заглавие: |
|
|
| bobitv написа: | | Да, наистина писмото се е върнало. Ако не сте получил пощата и от soundMAN, пишете на лични да се разберем.Още веднъж- успех! |
Благодаря колеги получих пощата със схемите:-) Много ми помогнахте:-) Оказа се крайното стъпало дефелтно то е с RSN35H2 A
Колеги тука в ешопа има тази интегрална схема но без буква А незнам има ли голямо значение това? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|